تبلیغات
شادمهر صدا_shadmehrseda - اطلاعیه ای درمورد آهنگ "زود تموم میشه"
اطلاعیه ای درمورد آهنگ "زود تموم میشه"


ترانه ای در آلبوم طرفدار با نام "زود تموم میشه" اجرا شده که تلفیقی از 2 ترانه متفاوت است.دو بیت ابتدایی این کار از ترانه ایست که متسفانه ترانه سرای آن مشخص نبود و ما قبل از انتشار آلبوم سعی کردیم از طریق اعلام در صفحات فیسبوک ترانه سرا را پیدا کنیم اما موفق نشدیم و تنها نام مونا برزویی دیگر ترانه سرای این اثر در آلبوم ذکر شد.


در روز گذشته متوجه شدیم که این ترانه توسط آقای مهدی ایوبی سروده شده و قبلا به گروه 25 باند واگذار شده و به زودی قرار است که ویدئوی آن پخش شود.به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مسئله را اطلاع رسانی کنیم تا رفع سوتفاهم شود و مشکلی برای این گروه خوب پیش نیاید و از این ویدئو لذت ببرید.


این هم اطلاعیه ای که گروه 25 باند منتشرش کردن :

سلام به شما عزیزان ،

موزیک ویدئو جدیدمون به اسم " دارم یخ میزنم " ساخته شده و در حال حاضر مراحل ادیت این ویدئو شروع شده .

ولی‌ متوجه شدیم ،که قسمتی‌ از شعر این آهنگ که سال قبل توسط شاعر این کار به ما واگذار شده بود ،در آلبوم جدید " شادمهر عقیلی " عزیز اجرا شده . که البته ایشون در جریان این ‌واگذاری نبودند و اطلاع رسانی کردند ولی‌ متأسفانه موفق به پیدا کردن شاعر نشدند .


لذا به همراه شادمهر عزیز تصمیم گرفتیم این مورد رو اطلاع رسانی کنیم .بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
پس به همین دلیل ازتون ممنون میشیم که سوالات غیرمرتبط با این مطلب را در انجمن های سایت مطرح کنید . در بخش نظرات فقط سوالات مرتبط با مطلب پاسخ داده خواهد شد .